Ürünler
 
Louis Vuitton Kurabiyeleri
 
 
Veeee şıklıktan, markadan vazgeçemeyen hanımlara bizden bir hediye olsun diye düşündük. Birkaç farklı kalıpta çalıştık bu güzel deseni. Markanın amblemi olan L ve V harflerini, eldivenini, LV sevgisini simgeleyen kalplerimizi ve tabii ki biz kadınların vazgeçilmezi olan çantalarını… Bence güzel bir kompozisyon oluşturdu bir araya gelince, ne dersiniz?

Asıl önemlisi tüm bu kurabiyelerin üzerlerinde gördüğünüz amblemlerin her biri teker teker tarafımca altın yaldızla boyandı. İtiraf etmeliyim ki oldukça uzun vaktimi almış olsa da keyifli bir çalışmaydı. Darısı diğer modellerin başına :)
   
Gül Kutusu Pastası
 
     
Yaptığımız ürünlere şöyle bir baktımda sanırım biz bu kış yazı çok özlemişiz. Yaptığımız her şeyde çiçekler böcekler var. Bu pastayı yine bir doğum günü için hazırladık anlayacağınız üzere. LV kurabiyelerde olduğu gibi bütün kapağı bizzat en ince ayrıntısına kadar el boyaması yaptım; ama sonucu gördüğümde değdiğini düşünüyorum. Gerçek bir ahşap kutu görünümü olduğunu çevremde görenler, bu pasta mı diye sorduklarında anladım. Neyse bu kadar övünmek yeter :)

Ama n’apıyım ki çok beğendiğim ürünleri sizinle paylaşmadan duramıyorum. Sonuçta pasta seçimini bana bırakarak eşine sürpriz hazırlayan Akın Bey’e teşekkür ediyor, Nilgün Hanım’a da yeni yaşının güzellikler getirmesini diliyoruz.
 
 
1 - 2
   
   
   
   
   
   
   
 
Organizasyonlar
 
 
 
 
 
Tüm hakları saklıdır © Sedosh