Ürünler
 
Sipariş
 
   
Sedosh tarafından her türlü ürün ve organizasyon sadece size özel olarak tasarlanır ve uygulanır. Tüm ayrıntılar sizin istediğiniz şekilde olabileceği gibi, detayları bana ve ekibime bırakarak sadece keyfini sürmeniz de bizim için büyük mutluluk olacaktır. Bu sitede gördüğünüz/göremediğiniz her türlü ürün ve organizasyon tarafımızca sağlanabilmektedir. Tek yapmanız gereken bize hayalinizi anlatmanız, sonrasını bırakın biz resmedelim.

Sipariş Süreleri:
Siparişlerinizin bizimle paylaşım zamanı büyük önem arz etmektedir. Davet ve organizasyonlarınızın gerçekleşeceği tarihten minimum 2 hafta öncesinde, ürün siparişlerinizin ise tercihen 1 hafta; ancak teslimatı istediğiniz tarihten minimum 3 gün öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.
 
Fiyatlandırma:
Ürün ve organizasyonlarınızın fiyatlandırmaları tamamen kişiye özeldir. Kişi sayısına, kullanılan konsepte ve ekipmana bağlı olarak değişiklik göstereceğinden konuyla ilgili lütfen bana telefon veya mail yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin. Her türlü konuyla ilgili size yardımcı olmak benim için büyük bir heyecan ve mutluluk olacaktır.
 
Soru ve Görüşleriniz için :
Tel : 0533 413 56 49
E-posta Adresi : sedosh@sedosh.com
Sipariş Formu :
Ad - Soyad*
:
Kişi Sayısı*
:
E-mail*
:
Telefon*
:
Etkinlik Tarihi*
:
Semt / İlçe*
:
Ürün Kodu*
:
Mesajınız
:
   
     
   
Formu eksiksiz doldurduktan ve yazdıklarınızı kontrol ettikten sonra, lütfen gönder butonunu tıklayınız. Siparişiniz tarafımızdan konfirme edildikten sonra kesinleşecektir. Formda eksik / hatalı doldurulan bilgilerden doğabilecek sorunlardan sorumlu değiliz.
     
 
 
Organizasyonlar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tüm hakları saklıdır © Sedosh